Intel HD Graphics 4400 Hangi Oyunları Kaldırır?

Crablee

Hectopat
Merhabalar, benim PC güzelim bir bilgisayar iken bir hata sonucu bilgisayarcıya gitti ve bilgisayarcı ekran kartını çıkardığını söyledi. Niye diye sorduğumda ise tam cevap alamadım. Ekran kartı yanmış mı ne olmuş bilmiyorum bir şeyler sayıkladı ve şöyle bir şey ekledi "laptoplara ekran kartı takılıp çıkarılamaz krdşm" filan dedi. Benim ilk defa duyduğum bir şeydi ve benim PC çift ekran kartlı. Intel HD Graphics 4400 ile baş başa kaldım. PC özelliklerim şunlar:
  • İşlemci - Intel Core i5-4210 CPU 1.70-2.40 GHz
  • RAM - 6 GB
  • Sistem Türü - 64 bit Windows 7 Professional
  • Ekran Kartı - Intel HD Graphics 4400 (256 mb)
Öncelikle şunu söyleyebilirim: Assassin's Creed II, Mount & Blade : Warband, Mafia II, Half Life 2,Far Cry 2 ve Tycoon türü oyunları oynarım ve PC kaldırır.
Sevdiğim tür ise: Tycoon Games,Orta çağ,Macera,Aksiyon,RPG vb.
Sevmediğim tür: MMORPG (Metin 2, Knight Online)

Ayrıca CS:GO kaldırmıyor arkadaşlar yazmanıza gerek yok.

Önce ekran kartını çıkardığını söylüyor sonra da çıkarılıp takılamaz mı diyor? Aygıt yöneticisinden görüntü bağdaştırıcılarına bakar mısın bi'?

Ayrıca laptop ekran kartları BGA makinesiyle çıkarılıp takılabilir.

Bilgisayarcı ekran kartını çıkardığını söyledi.
"Laptoplara ekran kartı takılıp çıkarılamaz krdşm" filan dedi.
Bilgisayarcı ekran kartını muhtemelen çalmış, yinede aygıt yöneticisinde ekran kartının görünüyor mu, kontrol edin. Bu video'ya bakınız, 2013 senesinde bile değiştiriliyordu, gerisini siz düşünün.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bilgisayarcı ekran kartını muhtemelen çalmış, yinede aygıt yöneticisinde ekran kartının görünüyor mu, kontrol edin. Bu video'ya bakınız, 2013 senesinde bile değiştiriliyordu, gerisini siz düşünün.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Baktım O kadar PC den anlıyorum ekran kartı eminim hiçbir yer de gözükmüyor fakat şimdi benim ekran kartım Intel 4400 256 mb. Can you run it sitelerinde bazen (hep olmuyo) eski ekran kartımın ramini 2.0 GB diyo bazen 256 mb diyo kuşkulanıyorum. Amd Driver yüklediğimde bileşenler zaten yüklü diyor
Önce ekran kartını çıkardığını söylüyor sonra da çıkarılıp takılamaz mı diyor? Aygıt yöneticisinden görüntü bağdaştırıcılarına bakar mısın bi'?

Ayrıca laptop ekran kartları BGA makinesiyle çıkarılıp takılabilir.

PC'den o kadar anlıyorum ekran kartı gözükmüyor hiç bir yerde.
Arkadaşlar sorumu cevaplarsanız sevinirim. Ekran kartına ne olduğunu yazın dememiştim :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı