Intel HD Graphics sürücü güncelleme

mertcan.dmn81

Hectopat
Daha fazla  
1.png

2.png

En son tarih olarak 2016 gösteriyor. Driverlarını nasıl güncelleyeceğim bulamadım.

Bu nesil için muhtemelen günceli yoktur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu nesil için muhtemelen günceli yoktur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bu videoya baktım ama nesil seçme sekmesi gitmiş. Eski video olduğundan kaynaklanabilir.

Intel'in sitesinde de 2015 gozukuyor HD 2000 icin son sürücü daha ustu yok, ilginc.

Evet ben de bulamadım hocam. Arkadaşımın bilgisayarı Age of Empires 2 oynamak istiyoruz ama grafik kartı başlatılamadı hatası alıyoruz. O yüzden sormuştum.

Günceli yoktur hocam. HD 4600 için bile gözükmüyor.

Güncelleme ile bozulmasının alakasını çözemedim. Güncelleme desteği kesilen ve hala çalışan bir sürü ekran kartı var.

Ekran kartı modelini bilmen gerekebilir eğer son sürüm hatası veriyorsa Aygıt Yöneticisi görüntü bağdaştırıcısı tıkla sonra sağ click sürücüyü güncelle son sürüm derse ekran kartı modelini bilmen gerekir.

Laptop modelini söyle bakayım eğer olmadıysa.

Ekran kartı modelini bilmen gerekebilir eğer son sürüm hatası veriyorsa Aygıt Yöneticisi görüntü bağdaştırıcısı tıkla sonra sağ Click sürücüyü güncelle son sürüm derse ekran kartı modelini bilmen gerekir.

Laptop modelini söyle bakayım eğer olmadıysa.

Masaüstü hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı