Intel i3 4160 ve GTX960 Tabanlı Sistem Toplama

ercndrby

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2200-2300 TL bütçem bulunmaktadır. Sistem aşağıdaki gibidir;
sadfhjklwarghjhkl.png

Anakart seçimini yapamadım yardım olmanızı bekliyorum. Bir sorum olacak bu sistem hakkında;
1.Bu sisteme 500 TL'lik anakart alsam ÖRN:MSI GAMING 3 veya onun yerine 250-300 TL'lik anakart alsam ne fark eder?
2.Elimde 500W güç kaynağı bulunmakta yeterli midir ?

Anakart olarak H81M-Plus yeterli olacaktır. Pahali bir anakart alırsanız ses kartı daha iyi olur ve daha iyi ses alırsınız, daha uzun ömürlü olur. Ayrıca 500W bu sistem için yeterlidir.

O fiyata o ekran kartını ben almam f/p ürünü olarak
MSI R9 280X Gaming 3G

der susarım. Gta5, Watch dogs ve Far cry 3,4 serilerini rahatlıkla ultra ayarlarda minimum 55fps oynayabilirsiniz. Ancak karar sizin iyi sosyaller :ajan:

O fiyata o ekran kartını ben almam f/p ürünü olarak
MSI R9 280X Gaming 3G

der susarım. GTA5, Watch dogs ve Far cry 3,4 serilerini rahatlıkla ultra ayarlarda minimum 55fps oynayabilirsiniz. Ancak karar sizin iyi sosyaller :ajan:
Ultra ayarlar derken ? GTX 980 bile zorlanırken R9 280X nedir ? Sadece 5-6 ayar ultra da iken 55 fps belki olabilir fakat her şeyi ultraya aldığınızda çok zor.

Bu bütçe için SSD çok lüx ki seçtiğiniz SSD diğer SSDlere göre başarısız.Bu sistem 50 Tl aştı ama i3'den çok iyi i5 4460 var ve Ekran Kartı GTX 960'ın 4Gb modeli,bunu öneririm.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    56,2 KB · Görüntüleme: 224
  • image.jpg
    image.jpg
    70,5 KB · Görüntüleme: 242
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı