Intel i3-8100 ve H310 DS2 kaç TL eder?

fakir pikaçu

Kilopat
Elimde i3-8100 ve H310M DS2 var. Anakartın daha 24 ay garantisi var. Bu işlemci ile anakartı kaça satabilirim? Ve ikisini birlikte Sahibinden Param Güvende sistemi ile satsam dolandırılma ihtimalim olur mu? Çünkü bu sistemde birçok defa içinden işlemciyi alıp anakartı geri gönderme gibi dolandırıcılıklar oluyormuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elimde i3-8100 ve H310M DS2 var. Anakartın daha 24 ay garantisi var. Bu işlemci ile anakartı kaça satabilirim? Ve ikisini birlikte sahibinden Param Güvende sistemi ile satsam dolandırılma ihtimalim olur mu? Çünkü bu sistemde birçok defa içinden işlemciyi alıp anakartı geri gönderme gibi dolandırıcılıklar oluyormuş.

Sarı sitede toplu satış kategorisinde Param Güvende yok. İşlemci ve anakartı toplu satış üzerinden satarsanız zaten Param Güvende ile satamazsınız. Ama anakart veya işlemci kategorisi üzerinden satarsanız bu olabilir. Örnek veriyorum anakart kategorisinden Param Güvende ile satarsanız sistem sadece anakartı sattığınızı düşünür bu yüzden adam sadece anakartı iade edince böyle bir durum olabiliyor.

Ayrı ayrı satsam o zaman işlemci 1000, anakart 500 mü olarak fiyatlandırmak gerek.

Sarı sitede toplu satış kategorisinde Param Güvende yok. İşlemci ve anakartı toplu satış üzerinden satarsanız zaten Param Güvende ile satamazsınız. Ama anakart veya işlemci kategorisi üzerinden satarsanız bu olabilir. Örnek veriyorum anakart kategorisinden Param Güvende ile satarsanız sistem sadece anakartı sattığınızı düşünür bu yüzden adam sadece anakartı iade edince böyle bir durum olabiliyor.

Hiç kimse havaleyi yanaşmıyor ki. O zaman işim biraz zor. Ben en iyisi ayrı ayrı satmalıyım.

Yeni konular

Geri
Yukarı