Intel i3 ve GT420 Sistem Tüm Oyunları Yüksek Ayarlarda Oynatır mı ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Güç kaynağını da değiştirmen gerekiyor. Onu da hesabı katmalısın.

Hesaplarınız birleştirilmiştir. Lütfen yöneticilerden bir konuda ceza aldığınızda bir başka hesap açarak devam etmeye çalışmayınız, cezanızın bitmesini bekleyerek aynı hesap üzerinden devam ediniz. Bu da bir ceza sebebidir.

Şu arkadaşı da bir daha görmemek dileği ile, forumdan yasaklamanızı rica ediyorum. Komik misin evladım sen?

Ben bu konuyu siyasi bir tartışmaya çevirmek istemiyorum. Ne kadar sinirlesem de sakin bir biçimde konuşmamı dile getireceğim.

Seni, komik olduğunu sanan bir çocuk olarak görüyorum. Hangi insan, bir foruma üye olurken, kullanıcı adını bakkalamca yapsın ki? Yetişkin biri olsan, bir dükkanın olsa da söylediklerim geçerliliğini kaybetmeyecek.

Bir insan bir yere girince, girdiği mekana adapte olması gerekir ya hani, sen Technopat forum ortamına adapte olamadın. Millet ekran kartının modelini yazar, sen kaç GB olduğunu yazarsın. Bu şekilde bu forumda da çok kalamazsın zaten, Technopat okurlarını 2000 ₺'lik sisteme GT 420 koyarak kazıklayamazsın.

Eğer benimle, bir daha, "ampül partili" gibi saçma sapan lakaplar takarak konuşursan, dükkanını başına yıkar, bütün GT 420'lerini eline verip evine yollarım seni.

Tamam sakin ol. O densiz ile bir olma. Sonrada Türkiye neden kalkınamıyor ? Burada yararlı işler yapıyoruz densizin biri gelip mahvediyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı