Intel i5 10400F vs Ryzen 5 3600

Konunun içine edip flamewar yapan arkadaşlara teşekkürler konunun içinden geçtiniz başka bir yerde devam edebilirdiniz. i5 10400 gayet güzel bir işlemci kendisi Ryzen 5 3600'de biraz daha oyunda iyi fakat ben Ryzen 5 3600'ü tercih ederim.

Arkadaşlar RTX 2060 veya 3060 ile düşünüyorum. Öneriniz nelerdir? Fiyatı fark etmiyor 30k vs olmadığı sürece.

Arkadaşlar bu kadar ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Amerika'da walk and travel yapacağım ve oradan kazandığım para ile satın almayı planladım. Ve uzun süre araştırmamım ardından yurt dışından almak ile Türkiye'den almak her türlü dolar kullanacağım için fark yaratmıyor. Teknobiyotik adlı sitede ekran kartsız müthiş sistemler satılıyor. Yurt dışından ekran kartı getirtip o sistemlerden almak veya İtopya üzerinden RX 580 8 GB Armor modeğilini almak istiyorum. Çünkü RTX kullanmak gibi bir düşüncem yok. Nedir tavsiyeniz dostlar?Rx 580 256 bit...

Arkadaşlar RTX 2060 veya 3060 ile düşünüyorum. Öneriniz nelerdir? Fiyatı fark etmiyor 30k vs olmadığı sürece.

Arkadaşlar bu kadar ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Amerika'da walk and travel yapacağım ve oradan kazandığım para ile satın almayı planladım. Ve uzun süre araştırmamım ardından yurt dışından almak ile Türkiye'den almak her türlü dolar kullanacağım için fark yaratmıyor. Teknobiyotik adlı sitede ekran kartsız müthiş sistemler satılıyor. Yurt dışından ekran kartı getirtip o sistemlerden almak veya İtopya üzerinden RX 580 8 GB Armor modeğilini almak istiyorum. Çünkü RTX kullanmak gibi bir düşüncem yok. Nedir tavsiyeniz dostlar? RX 580 256 bit...

Yurt dışından eğer hani EBay'dan alacaksanız 1. çoğu kişi PayPal istiyor ve Türkiye'de PayPal yasak 2. daha maliyetli olur kargosuyla ıvır zıvırıyla falan hem parçalar zarar görürse büyük sıkıntı haberiniz olsun.

Geri
Yukarı