Intel i5 3230M Intel HD Graphics 4000 Sistem GTA 5 İçin Yeterli mi?

Agit

Hectopat
Daha fazla  
8 GB RAM, Intel(R) Core (TM) i5 3230M 2.60 GHz, DirectX 11, 5 GB ekran kartı ve 64 bit işletim sistemi GTA 5'i kaldırır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynanabilir mi bilinmez mi bilmiyorum ancak belki en düşük ayarlarda oynayabilirsiniz, tam emin değilim. İnternetten benchmark testlerine bakabilirsiniz.

Bendede aynısı var malesef açmaz imkansız gibi birşey benim ki daha fifa 15 de en düşükde 1024 X720 de oynatmıyor

İmkansız. Bende 3210M CPU ve GT635M GPU olan bir dizüstü vardı, onunla oynuyordum. Bu oyun için GPU şart. İşlemci kurtarıyor diyebiliriz ama GPU kurtarmıyor.

Sağ olun beyler daha düşük ama eğlenceli oyunlara yönelicem.Başka çare yok anlaşılan.

8 GB RAM, Intel(R) Core (TM) i5 3230M 2.60 GHz, DirectX 11, 5 GB ekran kartı ve 64 bit işletim sistemi GTA 5'i kaldırır mı?
Eki Görüntüle 168679
Eki Görüntüle 168680
Ekran kartınızın bu olduğuna eminmisiniz? bazen dxdiagta asıl ekran kartları gözükmüyor bunun için aygıt yöneticisinden görüntü bağdaştırıcıları kısmından bakabilirsiniz. Bazıları bu bilgiyi bilmiyor onun söylüyorum yanlış anlamayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…