İntel İ5 3470'e Toplanabilcek Sistem Tavsiyesi

Cwiesterleone

Kilopat
Daha fazla  
Elimde bu işlemciden var 1500 TL'ye anakart, ekran kartı, RAM olursa SSD toplamak istiyorum. PUBG'de çok yüksek ayarlarda olamasa bile oynayabileğim bir sistem olursa iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim şu an RX 570 çok ucuzladı 800 TL civarında sıfırları var. Hemen bir tane sipariş ver +128 GB SSD 150 TL + RAM ve anakartı ikinci el alırsın. 8 GB RAM 200 TL +anakart 250 TL.

Kardeşim şu an RX 570 çok ucuzladı 800 TL civarında sıfırları var. Hemen bir tane sipariş ver +128 GB SSD 150 TL + RAM ve anakartı ikinci el alırsın. 8 GB RAM 200 TL +anakart 250 TL.

Bende RX 570 araştırdım ekran kartı olarak onu düşünüyorum. Şimdi aslında SSD sıkıntısıda kalmadı elimde bir tanede Samsung 970 Evo 250 GB var, geri RAM ile Anakartı kaldı lakin anakarta M.2 Slotlu ve işlemciye uygun olması lazım çip seti slot filan var anlamıyorum o kadar bir anakart önerebilirsen iyi olur.

1155 Z77 anakart bulmak cok zor ve pahali. Nacizane tavsiyem islemciyi satmaya bak.
Ha illaki kullanacaksan çine bak derim.
Z77 de SSD nvi yok hatirlamiyorum.

[QUOTE="comancero, post: 3722694, member: 150064"
1155 Z77 anakart bulmak cok zor ve pahali. Nacizane tavsiyem islemciyi satmaya bak.
Ha illaki kullanacaksan çine bak derim.
Z77 de SSD nvi yok hatirlamiyorum.
[/QUOTE]
Asus Prime H310M-D 2666MHz DDR4 Soket 1151 mATX Anakart bu işlemciyi çalıştırmaz mı ?

Asus Prime H310M-D 2666MHz DDR4 Soket 1151 mATX Anakart bu işlemciyi çalıştırmaz mı ?
Sen "soket 1155 anakartlara" bakman lazim baska olmaz bunlar içindeyse Z77 modeller en iyisidir. Bende de ayni islemci var anakart aradim en iyileri Aliexpress'te oda biraz şans işi. Anlayacağın Intel'in lanet isi yüzünden her nesilde farklı anakart kullanmak zorundayız. Bir AMD olamadı kapitalist...

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı