İntel i5 4690K ve GTX750 Ti li Sistem Toplama

Bunu düşünebilirsiniz. Ama açıkçası hiçbir şekilde mantıklı bulmuyorum ilk attığım sisteme karşı.
şaban.png

Kasa olarak ilk i5 işlemci olan resimdeki kasayı düşünüle bilir. Güç kaynağını harici olarak almayı düşünüyorum. İşlemcinin stok soğutucu yerine Cooler Masterın hava soğutmasını kullanacam. 16GB rami ilerde upgrade etmek yerine şimdiden 16GB takmak daha mantıklı geldi. işlemci olarak i7 4790k ile 4790 arasında kaldım.

3000 liraya rahat toplarsın o sistemi de, 100 lira için gidip OC edilemeyen işlemci alma. Unlock olsun kesinlikle.

O.C için anakart Z97 serileri daha iyi demişlerdi bir önceki konumda.
Bence O.C yapmak için benim ilk önerdiğim sistemden vazgeçmeyin.

Zaten işim programcılık ve grafik tasarım. O yüzden OC edilebilir bir işlemci düşünüyorum. G3258 ile başladım düşünmeye maddi durumu düzeltince daha iyi bir sistem toplamaya karar verdim
3000 liraya rahat toplarsın o sistemi de, 100 lira için gidip OC edilemeyen işlemci alma. Unlock olsun kesinlikle.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı