Intel i5 6400 R9 380 Sistem Toplama

Ramin Avdulaev

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Kendi butcem yettiği kadarıyla sistem topladım ve almayı düşünüyorum. Sistemimi Almanya'daki bir siteden topladım. https://www.computeruniverse.net . Amacım orta seviye 1080p oyun oynayacağım bir sistem. Türkçe'de hatam olursa yöneticilerin affına sığınıyorum çünkü Azer Türküyüm, Gürcistan'da yaşıyorum. Şimdiden herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasadaki güç kaynağı pek iyi değil gibi. "80 Plus" sertifikasına sahip olmalı. Yani vaat ettiği Watt değerinin en az %80'ini sağlayabilmeli. 80 Plus Bronze ile başlar, Silver, Gold, Platinum diye %95 civarı verimliliğe kadar ulaşır. Diğer parçalarda sorun yok gibi.
Türkçe'de hata yapma konusuna gelince, siz çaba gösterirseniz bir problem olmaz. Türkçe kuralları belli, özel isimler büyük harfle başlar, ona gelen ekler kesme işareti ile ayrılır. Almanya'daki yerine ısrarla almanyadaki yazılırsa o zaman uyarı alırsınız. Karşılıklı dikkatli olalım. (y)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı