İntel i5 8300H laptopa 600 TL RAM önerisi

Bütçe
600

Ahmetsry

Decapat
Daha fazla  
ASUS FX504gd markalı laptobuma RAM satın almak istiyorum. 2666mhz 8 GB RAM önerisi.

Son düzenleme:
Kingston/Micron/Samsung/Crucial. Bu markalardan en ucuzunu alabilirsiniz. Ben geçen sene Monster'dan 350 TL'ye aldım Samsung marka (benim sisteme uygun olarak DDR4L, 1.2 V, 8 GB, 2666MHZ). Crucial ile düzgün çalıştı. Şu an da halen sorunsuz şekilde kullanıyorum.

CL, MHZ ve GB değerlerine dikkat edin. Voltajları da aynı olmalı.

Son düzenleme:
https://www.hepsiburada.com/crucial...r4-ram-cb8gs2666-p-HBV00000UN8ED?magaza=Aison bu ürün olurmu hocam?

@WithTheRuleOfLaw Hocam peki ben 8 + 2 yapsam sistemde bir sorun çıkar mı? DDR4 RAM'ler.
CL ve voltaj değerleri aynı olmayacaktır muhtemelen. Aynı olsa da önermem. 8+8 öneririm. Ayrıca çift kanal ram kullanımı gerçekten önemli performans açısından. Benim bilgisayarda da i5 9300H var. Çift kanal ram yaptığımda işlemci gerektiren oyunlarda +30-40 FPS fark görebildim. Valorant ve C.S. Go gibi oyunlar için söylüyorum bunu. Valorant'ta 170-200 arasında alıyorum mesela. Eğer 8 GB ram kullansaydım tek slot bu değer 140'ı geçmezdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…