Berki Özdemir

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, ben dün (19.08.2016 tarihinde) bilgisayarımı kullananadım ve de gözümün önünde olmayacak bir yere koyuverdim. Ardından ise yani sonraki gün yeniden açtım ve CS:GO oynayacaktım. 3000 saat oynamam var, min 180 max 310 FPS aldığımı görürdüm. Dust II'de artık 60-70 FPS alıyorum ve bu daha öncelerden 2 kere oldu, 1 keresinde laptop'un ekran kartı şeysini kaldırıp yeniden yükledim (GeForce 840M) sorun düzelmişti. 2. olayda yine oyundan çıkıp girdikten sonra FPS 60-70 arası olmaya başladı. Aradan 1 hafta falan geçti düzeldi. Şimdi yine böyle. Dün bilgisayarı kapatmadan önce Antivürüs programını değiştirdim, Total Security'den AVG'ye geçtim. Bunu düzeltmek için ne yapmalıyım? Lütfen yardım edin, teşekkürler.
Laptop:
  • Marka: Casper
  • Intel i7 4712MQ
  • 8 GB RAM
  • Nvidia GeForce GT 840M
  • Win 10 64 Bit

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 Anniversary Update yapmışsanız Xbox uygulamasından DVR'ı kapatın, oyunun onboard ile çalıştırılmadığından emin olun ve eğer Windows Defender CPU'yu sömürüyorsa Defender'ı kapatın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…