Intel i9-9900KS işlemciye anakart tavsiyesi

Rafael Kerimli

Hectopat
2 yıl önce yaptığımı yanlışı yine yapmak istemiyorum ASUS Formula IX almıştım boşuna para verdim o kadar. Bu yıl alıyorsun yeni işlemci çıkınca anakartı da değiştirmelisin onun için daha bütçe dostu istiyorum. Amazon.com'dan alacağım, 300 dolara kadar tavsiyenizi bilmek istiyorum. Rahat overlock yapabileceğim ve oyun odaklı kullanacağım. ASUS ROG Maximus XI Hero'nu düşünüyorum ama performans kaybı olmadan daha düşük fiyatlı anakart almaya da açığım.

• Ekran kartı 2080 Ti
Sizce 10cu nesli beklemeliyim mi? Ne zaman çıkar?

Son düzenleme:
10. nesil'in 2020'de çıkması bekleniyor diye biliyorum. Kişisel fikrim ilk iki çeyreği içinde duyurulacağı. Bütçeniz yüksekse (ki parçalardan anladığım kadarıyla yüksek) kesinlikle beklenmeli diyorum.

10. nesil'in 2020'de çıkması bekleniyor diye biliyorum. Kişisel fikrim ilk iki çeyreği içinde duyurulacağı. Bütçeniz yüksekse (ki parçalardan anladığım kadarıyla yüksek) kesinlikle beklenmeli diyorum.
Cevabın için teşekkürler. 2 sene bile düşünmüyordum işlemci değiştirmeyi i7 7700k işlemci vardı bozuldu bu ay geçici 2ci el i5 6600k aldım iyi işlemci ama ekran kartı çok güçlü yüksel grafiklerde darbarboğaz oluyor. Böyle pc de grafikleri kasmak zoruma gidiyor onun için oyunda oynamiyorum. 2020 sabrım tükenir. 2 çekirdek fark olucak yeni nesilde ama büyük ihtimal tek çekirdek performansında i9 9900ks aynı yada daha güçlü olabilir. Tam tarih verilmiyor bence nisandan çabuk gelmez

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı