Intel M460 sistemde Windows 10 kasar mı?

Erennsss8

Centipat
Daha fazla  
RAM
6
SSD veya HDD modeli
Stormax 120 GB Red Series SMX-SSD30RED/120G 2.5" S
Ekran kartı
Ati Mobility Radeon HD 4500 Series
İşlemci
İntel M460 / 460M
Merhaba, bende 6 GB RAM'li 120 GB SSD'li ve ATI Radeon HD 4500 grafik kartlı bir bilgisayar var Windows 10 kasar mı? (not: Geçsemmi geçmesem mi bilemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yenilik için geçebilirsin, kaldırır.

Merhaba, bende 6 GB RAM'li 120 GB SSD'li ve ATI Radeon HD 4500 grafik kartlı bir bilgisayar var Windows 10 kasar mı? (not: Geçsemmi geçmesem mi bilemedim.

SSD olduğu için ve en azından 6 GB RAM olduğu için biraz rahat edersiniz ama hafıza yetersiz kalabilir.

Rahat kaldırır 120 GB SSD ile daha rahat olur 64 Bit için en az 2 GB RAM lazım zaten ekran kartına pek takılma.

Peki Windows 10 superlite önerir misiniz?

2019 kurabilirsin bu arada not olarak söyleyeyim LTSC sürümlerinde Windows'un gereksiz uygulamaları bulunmaz ve daha hafif halidir Microsoft tarafından yayınlanmıştır ve destekleri daha uzundur.

Tamamdır çok teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…