Intel Pentium E6500 sistemde FPS düşüşü

İşletim sistemi
Windows 10
Ekran kartını yükseltmen bir şey değiştirmez, webde bile kasıyorsa birine ucuza ver onu, 500 TL üstüne koyup yeni PC al, en azından webe girersin, gidip SSD falan alma paran boşa gider.
Öyle deme osu! half life left 4 dead bile kaldırıyor . Hatta osu! da 200 fps alıyordu fakat bir anda garip bir şekilde düştü . Saten yeni bir kasa almayı düşünüyoruz uygun fiyata oyun photoshop cs6 veya c4d grafik , tasarım yapa bileceğim kasa varmıdır? Çünkü internet kafe ye gitmekten sıkıldım

Öyle deme osu! Half-Life Left 4 Dead bile kaldırıyor. Hatta osu!'da 200 FPS alıyordu fakat bir anda garip bir şekilde düştü. Zaten yeni bir kasa almayı düşünüyoruz uygun fiyata oyun Photoshop CS6 veya C4D grafik, tasarım yapabileceğim kasa var mıdır? Çünkü internet kafe ye gitmekten sıkıldım.

Ben hazır sistem bilmiyorum ama eğer bilgisayardan biraz anlıyosan işlemci ve RAM'i 2. el al, onlar genelde bozulmazlar, hatta ekran kartını da 2. el alabilirsin, denemeden alma tabii, yine de sen bilirsin param bol diyorsan...

Geri
Yukarı