Intel Pentium G2010 ve NVIDIA GeForce 210 oyun performansı nasıldır?

TheSehrab

Centipat
*Windows 7 Ultimate
*Intel Pentium CPU G2010 @ 2.80GHz 2.80GHz
*64 bit işetim sistemi
*Ekran kartı NVİDİA GeForce 210
*4 GB Ram

Kaldırabileceği oyunları yazabilirmisiniz lütfen?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benchmark sitesine göre işlemcim seninkinden %13 ve ekran kartım %115 daha güçlü. Bunları göz önüne alırsak hiçbir oyunu oynatmaz o ikili 😆.Şöyle söyliyim LoL'ü 1366x768 çözünürlükte düşük ayarlarda 60fps oynayabiliyorum. O ikili ile LoL bile oynayamazsın maalesef. (Konu gerçekten troll olabilir bence de😀.) İnternette çok düşük çözünürlüklerde bir kısım oyunları oynayabilenler var ama. Yotubedan "210 game test" yazıp siz de inceleyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Evet ciddiyim ama sanırım bilgisayardan pek anlamıyorsunuz lol oynayabiliyorum şuan + gta 4 ksamadan sorunsuz oynayabiliyorum başka önerileriniz yoksa lütfen konuşmayın

Peki çözünürlüğü kaça ayarlıyorsunuz? Ve bildiğiniz üzere LoL rekabetçi bir oyun. Yani bir anda 10 kişinin içinde bulunduğu bir teamfightta Fps in 20 lere düşmesi o bilgisayarın LoL'ü oynattığı anlamına gelmiyor.(en azından benim için😀)

Peki çözünürlüğü kaça ayarlıyorsunuz? Ve bildiğiniz üzere LoL rekabetçi bir oyun. Yani bir anda 10 kişinin içinde bulunduğu bir teamfightta Fps in 20 lere düşmesi o bilgisayarın LoL'ü oynattığı anlamına gelmiyor.(en azından benim için😀)
1366 x 768 ortalama 60-90 fps rahat alıyorum medium ayarlarda hem ekran kartım düşük diye sizin gibi zengin olmadığım için neden alay konusu gibi bakıyorsunuz?

Eğer öyle bir izlenim verdiysem çok özür dilerim. Benim de ekran kartım Gt 610m, maalesef ben de zengin değilim😀. Eğer o Fps'leri alıyorsanız ya benim bilgisayarımda ciddi problemler var ya da benchmark sitesine göre konuşmam yanlıştı.(Tabi her ikisi birden de olabilir😀) Siz en iyisimi dediğim gibi youtubeda '210 game test' aratıp çıkan sonuçları inceleyin. Muhtemelen daha güvenilir verilere ulaşırsınız. İyi günler😀.(Ek olarak madem o Fps leri alabiliyorsunuz o zaman size 'Prince Of Persia' serisine bir bakmanızı öneririm)

1366 x 768 ortalama 60-90 fps rahat alıyorum medium ayarlarda hem ekran kartım düşük diye sizin gibi zengin olmadığım için neden alay konusu gibi bakıyorsunuz?
Dostum şu yorumuna bayıldım gerçekten. Aldığın değerler elindekilere göre bana kalırsa çok çok iyi. İdare edebildiğin kadar et biraz harçlıktan falan arttır en kötüsü 300-400 TL arasına GT 730 ekran kartı alabilirsin GTA 5 dahi low ayarlarda oynatır. Ve ayrıca Pentium G3260 gibi bir işlemci ile ikinci elini 200-250 arasına bulabilirsin ucuz çaplı ama gayet güzel performans veren bir sistem haline getirebilirsin.

Eğer öyle bir izlenim verdiysem çok özür dilerim. Benim de ekran kartım Gt 610m, maalesef ben de zengin değilim😀. Eğer o Fps'leri alıyorsanız ya benim bilgisayarımda ciddi problemler var ya da benchmark sitesine göre konuşmam yanlıştı.(Tabi her ikisi birden de olabilir😀) Siz en iyisimi dediğim gibi youtubeda '210 game test' aratıp çıkan sonuçları inceleyin. Muhtemelen daha güvenilir verilere ulaşırsınız. İyi günler😀.(Ek olarak madem o Fps leri alabiliyorsunuz o zaman size 'Prince Of Persia' serisine bir bakmanızı öneririm)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buyur izle. iyi günler
Dostum şu yorumuna bayıldım gerçekten. Aldığın değerler elindekilere göre bana kalırsa çok çok iyi. İdare edebildiğin kadar et biraz harçlıktan falan arttır en kötüsü 300-400 TL arasına GT 730 ekran kartı alabilirsin GTA 5 dahi low ayarlarda oynatır. Ve ayrıca Pentium G3260 gibi bir işlemci ile ikinci elini 200-250 arasına bulabilirsin ucuz çaplı ama gayet güzel performans veren bir sistem haline getirebilirsin.
Teşekkürler dostum umarım güzel bi ekran kartı alabilirim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı