Intel Q6600 İçin Ekran Kartı Önerisi

Atakannuss

Centipat
Daha fazla  
Az önce taktırdım. Anakartımın desteklediği en düzgün işlemci buydu az önce 100TL'ye taktırdım. LOL, CS:GO için falan uygun mudur, işimi görür mü yani? AMD Radeon 6350 ekran kartı, 4 GB RAM var şu an. Ekran kartını da değiştirmeyi düşünüyorum gözüm öyle yüksekte değil. Bunun için bana önerebileceğiniz bir ekran kartı var mı? LOL'de orta ayarlarda 65, 70FPS verse yeterli.

Keşke taktırmadan önce sorsaydın :( Aynı fiyata Xeon E5450 işlemci takabilirdin. Ben E5450 ve RX 560 kullanıyorum. Q6600 fazla bildiğim bir işlemci değil. Ama E5450 daha güçlü bir işlemci. Hem hız aşırtma olarak da avantaj kazanırdın.

Keşke taktırmadan önce sorsaydın :( Aynı fiyata Xeon E5450 işlemci takabilirdin. Ben E5450 ve RX 560 kullanıyorum. Q6600 fazla bildiğim bir işlemci değil. Ama E5450 daha güçlü bir işlemci. Hem hız aşırtma olarak da avantaj kazanırdın.
anakartımın desteklediği en iyi seri quad diye bildiğimden bunu taktırttım...

Dediğim işlemci anakartının destek listesinde çıkmaz çünkü modlanıp 775 sokete uyumlu hale getiriliyor. Değişme imkanın varsa E5450 ile değiştir bence. Youtube videolarına bak senin anakartın ve bu dediğim işlemciye fikir verir sana.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı