Intel sistem toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bütçe
6500

387018

Hectopat
Kardeşim için Intel sistem toplamak istiyorum. Z490/Z590/B560 anakart 10/11. nesil i7 (k serisi) işlemci veya 9. nesil i7/i9 (k serisi) 16 GB RAM (3200 MHz ve üzeri) almayı düşünüyorum bunlar haricinde öneride bulunmayınız. F/P olmasını istiyorum elimde halihazırda Noctua D-15 ve diğer parçalar mevcut tek eksik bunlar. Elinizde sıfır/ikinci el bu özelliklere uyan parçalar varsa alabilirim, bu yazdıklarımı ikinci el alım satımda ilan açamadığım için yazdım şimdiden teşekkürler. Ekran kartı daha sonra eklenecek.

Son düzenleme:

Son düzenleme:

Intel'in pin konusu can sıkıyor :(

Hocam öncelikle neden AMD istemiyorsunuz? Keşke konuda belirtseydiniz. Sanırım siz de benim gibi UHD kullanmayı düşünüyorsunuz.

Hocam öncelikle neden AMD istemiyorsunuz? Keşke konuda belirtseydiniz. Sanırım siz de benim gibi UHD kullanmayı düşünüyorsunuz.

AMD sevmiyorum.

Hocam ben de Intel sevmiyorum ama sırf dahili grafiği olduğundan aldık işte. Fiyatına göre istediğini hangisi veriyorsa onu al derim.

O yüzden Intel'de karar kıldım. AMD kullandım bir süre ama talihsiz olaylar yaşadım (RMA vs.) Intel daha makul geldiği için tercih ediyorum ve yıllardır kullanıyorum herhangi bir problem yaşamadım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı