Çözüldü Intel Wi-Fi AC3160 tanımlanamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Sorunu çözdüysen neden belirtmiyorsun? Çözümü bulan uğramasın o halde, Size'de destek olmayalım bunu mu istiyorsunuz?

Yok Recep abinin videosu varmış. Denk geldim. Airport kextini efi/oc/kext içerisine atıyoruz sonrasında Config'i açıyoruz, kernel'e geliyoruz oradan scan/browse diyoruz ve airport'u sürüklüyoruz. Tikini açıyoruz ve kaydediyoruz.

Sorunu çözdüysen neden belirtmiyorsun? Çözümü bulan uğramasın o halde, Size'de destek olmayalım bunu mu istiyorsunuz?

Kusura bakmayın özür dilerim.
Bu sürümle deniyorsun değil mi? Bir de çakışma olabilir. Sistemde olan kext dosyaları nedir?
Bir de her ihtmale karşı gensmbıos ile uygun bir SMBIOS gir ve boot args kısmında no compat check komutu varsa kaldır.

Ben çözdüm sorunu.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yok Recep abinin videosu varmış. Denk geldim. Airport kextini efi/oc/kext içerisine atıyoruz sonrasında Config'i açıyoruz, kernel'e geliyoruz oradan scan/browse diyoruz ve airport'u sürüklüyoruz. Tikini açıyoruz ve kaydediyoruz.

Kusura bakmayın özür dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı