Çözüldü İnterkom Soketinin Modeli Ne?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
3
Selamlar. Bu bir interkom. Devre olan kısım Bluetooth ile telefona bağlanıyor. O devreye de kulaklıklar takılıyor. Motosiklet üzerinde kaska bağlı bir şey bu. Birkaç ay önce sağ taraftan ses gelmemeye başladı. Ufak oynamalar yapınca geliyordu. Artık hiç gelmiyor. Kulaklık bozulmuştur diye yenisi aldım, aynı sorun. Burada bir tamirciye gösterdim. Soketin bozuk olduğunu söyledi. Aynı soketten de bulamamış. Ben bulabilirsem değiştirecek.
Bu soketin markası modeli vs. nedir? Ben bunu nereden bulabilirim? Alternatif öneriniz var mı?

02dd048e-b1ab-47d8-bd1b-a35197f0face.jpg

875f7c13-a7d1-4d9d-a1a5-75b7ef43d34d.jpg

33872e29-4e95-4774-8b80-d780a747a949.jpg

67936760-378b-4c92-a344-45fbf0c04bdd.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhabalar soketin modeli hakkında bir bilgim yok fakat bu tarz şeyleri bulmada pin sayısı ile aratmak yardımcı olabiliyor. Kaç pin olduğunu sayın ve bu sayı ile aratın. 6 pin mini soket ya da 6 pin mini usb soket gibi farklı farklı deneyerek google görsellerde aratın.
Merhabalar soketin modeli hakkında bir bilgim yok fakat bu tarz şeyleri bulmada pin sayısı ile aratmak yardımcı olabiliyor. Kaç pin olduğunu sayın ve bu sayı ile aratın. 6 pin mini soket ya da 6 pin mini usb soket gibi farklı farklı deneyerek google görsellerde aratın.

Çözüm
Çok teşekkür ederim. Galiba en mantıklı yöntem bu. 8 pin olarak saydım ve görsellerde doğru fotoğraflar çıktı. Buradan yola çıkabilirim.
Kablo olarak çok çıkıyor ama kablonun takılacağı yeri çıksa bile tam anlayamadım. En azından birkaç dükkan gezer derdimi daha rahat anlatırım artık.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı