İnternet bağlantısı kopuyor

erkin3535

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, internet bağlantım ilk 5-10 dk aktif ve sorunsuz, sonralarda kopma başlıyor. Firewall kapattım çözülmedi. Statik ip ve dns verdim yine çözülmedi. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi forumlar. @Recep Baltaş

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim ilk olarak yazınız düzeltiniz. "ttnet" yerine TTNet yazmalısınız. Sorunuz santrallerle alakalı veya kablonuz eski olabilir ya da ek kablolama olursa SNR değerleri düşürür. Modeminizin değerlerini yollayın.

Başlangıçta şunları kontrol edin;

Kablolu ise kabloda, modemin kablo girişinde, bilgisayarın internet girişinde, modemin kendisinde.
Kablosuz ise modemin anten pozisyonunu kontrol edin, kanal kontrolü yapın, modemin kablosuz vericisinde, cihazınızın alıcısında sorun olabilir.

Modeme bağlı her cihazda (kablolu/kablosuz) sorun modem tarafındadır. Soğuması için cihazı bir süre kapatmak iyi bir başlangıç olur. Modem arayüzlerini ve ayarlarını kontrol edin. Cihazın servise gitmesine kadar uzayacak bir iş olabilir.

ben teamwiar adresini veriyim mumkunse eger arkadaslar bilgisayarıma baglana bilirseniz cok sevınırım sureklı de acık olucam isteyen gelip o adresten bılgısayarımı ınceleye bılır yardım edersenız cok sevınrıım.

Id'niz: 223 107 861
Şifre: 1874
arkadaslr saat 01:00 e kadar acıkolucam ben yardım almaya calısıyorum cok ınceledıler somut bir gostrım yapa bılırım sıze lutfen baglanırsanız sevınrım

baglantı hatası almaya devam edıyorum ID 'nız 223 107 861
şifre : 1307 Beklemekteyim

günceleştirdikten sonrada aynı hatayı yapmaya devam edıyo ör: facebookta oynadıgım ufak bır oyunda error connecting ADI ALTINDA : (There was an connecting to the Server. Do you want to retry ? ) yazısı vermekte 1 hafta öncesine kadar böyle bir arza yoktu ama 4 kere TTNet ten gelmelerıne karsın baglantıda arza olmaıgını söluyorlar 23 24 mb hız almaktayım kablomu deıstırdım pc mı baska bir internete bagladım modemımı resetledım yanlız yazılım konusunda deneyımlı deılım yardımlarınızı önemle beklıyorum TeamViewer programından ID ve sifreler gönderöeye devam edicem Yardımlarınızı Beklemekteyim İiyi Formlar Yardım Cı OLMAYA CALISAN KISILEREDE TŞK LER

ben teamwiar adresini veriyim mumkunse eger arkadaslar bilgisayarıma baglana bilirseniz cok sevınırım sureklı de acık olucam isteyen gelip o adresten bılgısayarımı ınceleye bılır yardım edersenız cok sevınrıım.

Id'niz: 223 107 861
Şifre: 1874
arkadaslr saat 01:00 e kadar acıkolucam ben yardım almaya calısıyorum cok ınceledıler somut bir gostrım yapa bılırım sıze lutfen baglanırsanız sevınrım

baglantı hatası almaya devam edıyorum ID 'nız 223 107 861
şifre : 1307 Beklemekteyim

günceleştirdikten sonrada aynı hatayı yapmaya devam edıyo ör: facebookta oynadıgım ufak bır oyunda error connecting ADI ALTINDA : (There was an connecting to the Server. Do you want to retry ? ) yazısı vermekte 1 hafta öncesine kadar böyle bir arza yoktu ama 4 kere TTNet ten gelmelerıne karsın baglantıda arza olmaıgını söluyorlar 23 24 mb hız almaktayım kablomu deıstırdım pc mı baska bir internete bagladım modemımı resetledım yanlız yazılım konusunda deneyımlı deılım yardımlarınızı önemle beklıyorum TeamViewer programından ID ve sifreler gönderöeye devam edicem Yardımlarınızı Beklemekteyim İiyi Formlar Yardım Cı OLMAYA CALISAN KISILEREDE TŞK LER
1 aydır aynısı bana da oldu kendi kendine düzeldi internetin hızını yükseltiler..

ttnet.png
kotamı aştıgımı sölüyo TTNet Üyeleri Hızım Suanda Bu Şekilde Hızım Cok Düşük Olsada Baglantım Halaha Kopmakta
Teamwiewer kodlarını veriyorum lutfen baglanıp yardımcı olmanızı beklıyorum saat 01 : 00 e kadar acık olucam şimdiden Teşekür ederim İyi Formlar. ID : 223 107 861
Şifre : 2805

ID 223 107 861 AYNI
Şifre 2805 BEKLIYORUM

upload_2015-11-23_22-45-14.png
İNTERNET DEGERLERİMİ SİZİNLE PAYLASIYORUM - DEGERLERI NASIL ARTIRA BILIRIM BILMIYORUM =(

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı