İnternet bazı sitelere bağlanmıyor

DelPiero10

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Ecz.Teknikeri
Eczanemizde 3 bilgisayar var. D-link DSL 2640 modemi kullanıyoruz. Modemin bütün ışıkları yanıyor ama bazı sitelere giriyor, bazılarına girmiyor. Telefondan WİFİ bağlandığım zaman; bağlı (internet erişimi yok) yazıp logoda ünlem işareti çıkıyor. Eczane satış programını SQL server ile kullanıyoruz internet bağlı gözükmesine rağmen serverı kullanamıyoruz. Bilgisayardan ecza deposu sitesine girmezken; Google, Netflix, Twitter vs. gibi sitelere girilebiliyor. Çok garip bir durum gerçekten anlayamadım sorunu. Yardımınızı bekliyorum.

Bilgisayara telefon internetini bir daha bağlamayın. Ağ sürücülerinizi kaldırıp güncel sürücülerinizi kurup deneyin. AV kullanıyorsanız güvenlik duvarı ayarlarını sıfırlayın veya bilginiz varsa açamadığınız uygulamalara izin verin.

Bilgisayara telefon internetini bağlamadım, telefondan wifi olarak bağlandım. Ağ sürücüleri güncel, uygulamalara zaten izinli. McAfee anti virüs programı var. Ondan kaynaklı bir şey olabilir mi?
Şimdi VPN açtım, deponun sitesini açtı. Ama programı ve reçete giriş sistemini VPN ile kullanamam tek İP adres sabit çünkü.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı