Çözüldü İnternet bilgisayarda yavaş

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KürşatÖzkan

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar internetim 50 Mbps Ethernet takılı olduğu halde 10 Mbps civarı diğer yelerde değerler normal sadace bilgisayara böyle sanırım bir uygulama sildim. Ne yüklemem lazım eski hıza donmesi icin?

Çözüm
Güncellemeler tamdı onda sorun yok.

Hocam dediğim gibi donanım kimliği lazım akşam yazın gündğz cevap veririm donanım kimliği yerini bilmiyorsanız ise.

Sürücüye sağ tıklayın>özellikler>seçin>ayrıntılar sekmesine tıklayın>ardından donanım kimliğine sağ tıklayın>kopyalayın

Bana atın ardından uygun sürücüyü bulup size link atacağım.
Güncellemeler tamdı onda sorun yok.

Hocam dediğim gibi donanım kimliği lazım akşam yazın gündğz cevap veririm donanım kimliği yerini bilmiyorsanız ise.

Sürücüye sağ tıklayın>özellikler>seçin>ayrıntılar sekmesine tıklayın>ardından donanım kimliğine sağ tıklayın>kopyalayın

Çözüm
Hocam ama donanım kimliği lazım olmazki öyle sizin donanım kimliğini vermeniz lazım.
Ürün kimligini bulup internete yapıştırıp o driveri indirmem lazım değil mi

Tamam teşekkür ederim eve gecince yapacağım.

Ürün kimligini bulup internete yapıştırıp o driveri indirmem lazım değil mi?

Ürün kimliği değil donanım kimliği evet uygun driveri bulup yükleyeceksiniz yeniden başlatın bilgisayarı yüklenecektir sağlam.

Ürün kimligini bulup internete yapıştırıp o driveri indirmem lazım değil mi?

Tamam teşekkür ederim eve gecince yapacağım.

Çözüm olarak raporlarsan sevinirim :D

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı