İnternet cafe 2. el bilgisayar alınır mı?

Hocam1300 tl benim yaza kadar olacak bütçem. Bilgisayarın fiyatı değil. Adam büyük ihtimal fiyata 800 TL falan der.
O da pahalı en fazla 400/500 eder monitör içindeyse 500/550 filan arası ideal. Çünkü hazır bilgisayarlar zaten o fiyata Gittigidiyor'da.

Peki siz ne düşünüyorsunuz? Yani belirttiğim özelliklerde apu mu toplamak daha mantıklı yoksa kafeden hazır bilgisayar almak mı ?

Paranı en az 1500'e kadar biriktirip o şekilde bir PC toplamalısın bence. İnternet kafe bilgisayarını önermem.

Toplayacağın bütçe 1300 ise o zaman gelince tekrar konu aç ve bilgisayar toplayalım. Monitörün varsa o fiyata yeterli olmayacaktır yine ancak söylediğin sistemlerden güncel olur en azından.
Toplayacağın zaman dolar da düşer büyük ihtimal güzel birşey alırsın. Ancak bütçeyi bence biraz daha yükseltmeye bak 1500/1600'a kadar.

Anladım. Ben şuanda 12. Sınıf hemşirelik öğrencisiyim. Staj yaptığım için oradan gelicek paralarla ikinci dönem dediğim gibi en fazla 1300 tl birikebilir. Açıkçası aileme de fazla yük olmak istemiyorum. Zaman bize göstericek ne olacağını. Yardımlarınız için teşekkür ederim. Sorum olursa sorabilirim..

Ben kullanışlı ve beni 4 5 yıl idare edecek bir bilgisyar istiyorum ama bütçem kısıtlı 2.500 TL bütçem var yardımcı olur musunuz?

Ben kullanışlı ve beni 4 5 yıl idare edecek bir bilgisyar istiyorum ama bütçem kısıtlı 2.500 TL bütçem var yardımcı olur musunuz?
4senelik konu yahu bi baksanız şu tarihlere. Bir de kim bilir kaç sayfa ilerlediniz bu kadar eski tarihli konuyu bulmak için.

Geri
Yukarı