İnternet çekmeyen tablete format atılırsa düzelir mi?

TRHAMSTEr

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bugün tabletimi tamir ettirdim, tabletin antenleri bozuktu uzaktan internet çekmiyordu resmen modemin dibinde durmam lazımdı tamir ettirdim ama bir şey değişmedi, yazılımsal bir problem olabileceğini düşünüyorum eğer yazılımsal problem ise ona göre tablettekileri yedekleyip format atacağım.

Arkadaşlar ben bugün tabletimi tamir ettirdim, tabletin antenleri bozuktu uzaktan internet çekmiyordu resmen modemin dibinde durmam lazımdı tamir ettirdim ama bir şey değişmedi, yazılımsal bir problem olabileceğini düşünüyorum eğer yazılımsal problem ise ona göre tablettekileri yedekleyip format atacağım.

Yazılımsal bir problem olabilir sen yazılımını tekrar at olmazsa adama geri götür düzgün yap şu tableti de ama yazılımdan değil de daha çok internet aygıtında sorun olduğun düşünüyorum eğer aygıtta sorun varsa adama verdiğin para boşa gitmiş olacak.

Yazılımsal bir problem olabilir sen yazılımını tekrar at olmazsa adama geri götür düzgün yap şu tableti de ama yazılımdan değil de daha çok internet aygıtında sorun olduğun düşünüyorum eğer aygıtta sorun varsa adama verdiğin para boşa gitmiş olacak.

Tabletimin soketi bozulmuştu çok önceden bir tamirciye verdik oraya verdikten sonra oldu bu
O yüzden senin dediğin biraz mantıksız gibi geliyor acaba parçayı mı değiştirdiler

Tabletimin soketi bozulmuştu çok önceden bir tamirciye verdik oraya verdikten sonra oldu bu.
O yüzden senin dediğin biraz mantıksız gibi geliyor acaba parçayı mı değiştirdiler.

Parçayı değiştirmek yerine düzgün takamamış olabilirler mi bir daha düşün çünkü her tamirci işini düzenle yapmaz.

Parçayı değiştirmek yerine düzgün takamamış olabilirler mi bir daha düşün çünkü her tamirci işini düzenle yapmaz.

Galiba sorumun cevabı çıktı adamlar hata ile galiba anteni koparmıslar ama hala şüpheliyim
Diyorum da tableti hatayda tamir etmiştim şimdi ne adama ne tamirhane ye ne oldu biliyorum
Ama Samandağ daydı adama ne oldu biliyorum
Bir şey olduysa çok geçmiş olsun

Geri
Yukarı