Internet Download Manager Benzeri Program Önerisi

Heinz Guderian

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Evet soru gayet açık. IDM lisansım 8 gün sonra sona ereceği için alternatif program arayışı içerisindeyim. Yardımcı olursanız mutlu olurum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xtreme Download Manager kullanıyorum, bazı bugları var onun dışında işini gayet iyi yapıyor. Free Download Manager var fakat onda da bir bug vardı, indirdiği dosyayı otomatikman siliyordu. İmkanın varsa lisansını uzatmanı tavsiye ederim çünkü birçok indirme yöneticisi programı kullandım hiçbirisi IDM kadar iyi değil.

Son düzenleme:
En iyisi İDM fakat EagleGet de kullanabilirsin. Şahsen @Neşeli Enginar hocam kullanıyor ve mutlu diye biliyorum. Baksana adı gibi neşeli :).

En iyisi İDM fakat EagleGet de kullanabilirsin. Şahsen @Neşeli Enginar hocam kullanıyor ve mutlu diye biliyorum. Baksana adı gibi neşeli :).
EagleGet de güzel program fakat Free Download Manager'da karşılaştığım otomatik silme durumuyla onda da karşılaştım. Ama bu daha insaflıydı bazılarını çöp kutusuna taşıyordu, bazılarını tamamen siliyordu. Free Download Manager ise direk tamamen siliyordu. Belki bende sorun vardır bilemiyorum.

Eagleget veya Free Download Manager kullanabilirsiniz. Ben şahsen hem Mac hem de Windows kullandığım için ortak program olarak Free Download Manager kullanıyorum. Bu arada dosyayı silme problemiyle karşılaşmadım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı