İnternet Explorer Hariç Başka Browser Çalışmıyor

• Konuyu başlatan Gamiurams
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 7B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
G

Gamiurams

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar. Chrome girdiğim zaman arka planda çalışıyor. Fakat kendisi açılmıyor. Yandex indirip deneyeyim dedim ondada aynı şekil oldu. Sizce sorun nedir ? Windows 8 kullanıyorum.

@Recep Baltaş @Murat5038 hocam yardımcı olabilirmisiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Virüs bulaşmış veya reg kayıtları hasar almış.
Çalışmayan tarayıcıları kaldır, kalıntıları kaldır, malwarebyte taraması yap.

Hocam herhangi bir virüs olduğunu düşünmüyorum. Zira daha format attım. Hiç bir neden yokken kendi kendine oldu. Arka planda çalışırken yaklaşık 15 - 20 dk sonra anca ortaya çıkıyor.

15/20 dk ile birden kapanma arasında çok fark var. Bunu konuda neden yazmadın?
Kullandığın eklentiler nedir? Sürücü ve java güncel mi?

Hocam daha yeni farkettim. Chrome kendi kedine açılıyor. Yani arka planda çalışırken bir süre sonra ekranı açılıyor. Formattan dolayı sürücü güncelleyemedim hocam. Daha Windows 8.1 güncellemesi bile yapmadım. Fakat benim kafama takılan sürücü güncel değilken bile açılırken birden bire açılmaması.

@Murat5038

Hocam sorunun kaynağını sanırım buldum. Bugün evimize yeni internet bağlandı. Önceden komşunun açık ağından bedava giriyordum. İnternet ağında ''başkaları bilgilerinizi görebilir'' yazıyordu. Şimdi kendi internetime bağlanınca Chrome açılıyor, o ağa bağlanınca açılmıyor. Sanırım sorun internetin kaynağındaydı. Herşey için sağolasın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı