Çözüldü Internet Explorer nasıl silinir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Unaxpre

Kilopat
Makaleler
14
Yer
İstanbul
Internet Explorer'ı denetim masası Windows özellikleri kısmından kaldırdım. Ama sağ alttaki 'aramak için buraya yazın' kısmından bir şey aradığım zaman hala Explorer'dan açıyor. Ne yapmam lazım?

Çözüm
İşletim sisteminiz nedir?

Win10 için bu şekilde kontrol ettiniz mi ?

Eki Görüntüle 781798
Evet bu şekilde.
Windows 10 20H2
Unlocker ile silmeyi deneyin. Olmazsa bağlantıdan Sahipliğini/Al Kaldır klasörü içindeki Sahipliğini Al.reg kayıt defteri girdi dosyasını çalıştırın. Silmek istediğiniz dosyaya sağ tıklayıp Sahipliğini Al'a basın. CMD ekranında yazılar bitene kadar bekleyin. Daha sonra silebilirsiniz. Her dosyaya sağ tıklayınca çıkan Sahipliğini Al yazısını, diğer kayıt defteri girdisini çalıştırarak kaldırabilirsiniz.

Eski bir konudan çözümü buldum. Unlocker indirip Windows Apps klasöründen ilgili dosyaları sildim ve kalktı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şaka bir yana, ben de eskiden kaldırmaya çalışırdım fakat hep başarısız olurdum...

Varsayılan zaten. Chrome kullanıyorum. İnternet Explorer'ı sildim ama hala ısrarla oradan açıyor.

1608033495880.png

Eki Görüntüle 781798
Evet bu şekilde.
Windows 10 20H2
Unlocker ile silmeyi deneyin. Olmazsa bağlantıdan Sahipliğini/Al Kaldır klasörü içindeki Sahipliğini Al.reg kayıt defteri girdi dosyasını çalıştırın. Silmek istediğiniz dosyaya sağ tıklayıp Sahipliğini Al'a basın. CMD ekranında yazılar bitene kadar bekleyin. Daha sonra silebilirsiniz. Her dosyaya sağ tıklayınca çıkan Sahipliğini Al yazısını, diğer kayıt defteri girdisini çalıştırarak kaldırabilirsiniz.

Eski bir konudan çözümü buldum. Unlocker indirip Windows Apps klasöründen ilgili dosyaları sildim ve kalktı.

Son düzenleme:
Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şaka bir yana, ben de eskiden kaldırmaya çalışırdım fakat hep başarısız olurdum...
Bunu denemeliyim işe yaricakmı diye.

Geri
Yukarı