İnternet farklı bir eve nasıl taşınır?

SAVED

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Vodafone internetini kullanıyorum, fakat hiç memnun değilim. Kapattırmak için de iyi miktarda taahhüt istiyorlar. Başka bir evde TurkNet internetim var fakat şu anki eve altyapı vermiyor, yine de taşıyabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Altyapı yok ise ve Vodafone interneti salmazsa taşıyamazsin.

Merhaba. Vodafone internetini kullanıyorum, fakat hiç memnun değilim. Kapattırmak için de iyi miktarda taahhüt istiyorlar. Başka bir evde TurkNet internetim var fakat şu anki eve altyapı vermiyor, yine de taşıyabilir miyim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İnternette hız kriterlerini sağlayamayan sözleşmeler, cayma bedeli olmaksızın iptal edilebilecek.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'nun (BTK) elektronik haberleşme sektörüne ilişkin tüketici hakları yönetmeliğinde değişiklikler yapan yönetmeliği Resmi Gazete'de yayımlandı.

Buna göre, internet erişim hizmetlerinde sözleşme özetinde yer alan ilgili adreste sunulacak hizmete ilişkin duyurulan veri hızları da dikkate alındığında BTK tarafından yapılacak hız ölçümlerine ilişkin düzenlemelerde tespit edilen kriterlerin sağlanamaması halinde; abone tarafından herhangi bir cayma bedeli ödenmeksizin taahhütlü abonelik feshedilebilecek.

Geçen sene çıktı bu yönetmelik.

Geri
Yukarı