İnternet forumlarına bağlı olan telefon numarası kapatılabilir mi?

Reaslynn

Femtopat
Daha fazla  
Telefon numaramı birkaç foruma kaydettim. Bayağı eski. Geçenlerde eski oynadigim roleplay sunucusunun etkinlik mesaji geldi. Sunu merak ettim. Hattimi yani telefon numarami kapatmak istediğimde bu sitelere kayit ettigim numaram bir sorun çıkartır mi? Hatti kapatmamı engeller mi?

Telefon numaramı birkaç foruma kaydettim. Bayağı eski. Geçenlerde eski oynadigim roleplay sunucusunun etkinlik mesaji geldi. Sunu merak ettim. Hattimi yani telefon numarami kapatmak istediğimde bu sitelere kayit ettigim numaram bir sorun çıkartır mi? Hatti kapatmamı engeller mi?

Hayır tabi ki.

Hayır ama tam tersi olur. Üye olduğunuz yerde telefon numaranız kayıtlı ise girişi için şifre vs. veriyorsa o hesaba erişiminiz çok zor olur.

Bir şey olmaz bir süre sonra numaranı başkasına satıyolar :).

Tamam yani kapatabilirim numaram internette forumlara kayıt olsa dahi.

Hocam merakımdan soruyorum sizin internette telefon numaranızla üye olduğunuz site GSM operatörünüzün hattı kapatıp kapatmamasına nasıl müdahale edebilir? Yani nasıl bunun mümkün olacağını düşünüyorsunuz?

İsterseniz 100 tane foruma, resmi, gayri resmi kuruma telefonunuzla kayıt yaptırmış olun kim hattınızı kapatmanıza engel olacak?

Geri
Yukarı