İnternet gece sürekli kopuyor

ömer ince

Hectopat
İnternetim 25Mbps olduğu için indirmeleri gece yapayım diyorum ama ne zaman indirme baslatsam maksimum 1 saat sonra interneti kopuyor. Modeme baktığımda ışıkları normal duruyor.

Bende de son 1 aydır internette geceleri aşırı yavaşlama var arıyorum düzeltiyoruz diyorlar ama hep gecici çözum olarak kalıyor. Hangi ISS kullanmaktasınız?

Bende de son 1 aydır internette geceleri aşırı yavaşlama var arıyorum düzeltiyoruz diyorlar ama hep gecici çözum olarak kalıyor. Hangi ISS kullanmaktasınız?

Aynı sorun bendede var hocam. Geçiştirmekten başka işleri yok.

İlgili ISS'nizin müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

K
Kablonet

Umarım sorunlarımız en kısa sürede çözüme kavuşur.
Umarım.
Gece hiçbirşey indiremiyorum, yatıyorum sabah bir bakıyorum yattıktan 1 saat sonra kopmuş.

İnternetim 25Mbps olduğu için indirmeleri gece yapayım diyorum ama ne zaman indirme baslatsam maksimum 1 saat sonra interneti kopuyor. Modeme baktığımda ışıkları normal duruyor.
Genelde gece 2 civarında altyapı çalışmaları oluyor. ISS sitesinden kontrol edin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…