İnternet Gelince MSN Sitesinin Açılması

Xesstiano

Kilopat
3 gün önce TTnet'in önceden gönderdiği ZyXEL modemini kurdum. Modemi kurduktan sonra bu olay olmaya başladı. Bilgisayarım açılıyor, internet biraz geç geliyor ve geldiği gibi tarayıcımla beraber msn.com açılıyor. Bu neden böyle oluyor ve nasıl çözebilirim?

Tarayıcınızın varsayılan anasayfasını değiştirebilirsiniz Her tarayıcıda farklıdır bu işlem ancak genelde ayarlardan yapılır.

Tarayıcınızın varsayılan anasayfasını değiştirebilirsiniz Her tarayıcıda farklıdır bu işlem ancak genelde ayarlardan yapılır.
Tarayıcımla alakalı değil dediğiniz ayara da baktım. İnternet geldiği gibi kendiliğinden açılıyor. Ayrıca tarayıcım ''Kaldığım yerden devam et.'' modunda çalışıyor.

Tarayıcımla alakalı değil dediğiniz ayara da baktım. İnternet geldiği gibi kendiliğinden açılıyor. Ayrıca tarayıcım ''Kaldığım yerden devam et.'' modunda çalışıyor.
Şu sayfada bir çözüm önerilmiş. Deneyin ve işe yaramassa tekrar geri dönüş yapın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı