İnternet gerektirmeyen oyun önerisi

Numan526

Femtopat
Daha fazla  
Hocam daha önce hikayeli oyun oynamamış bir insanım ve 4060'lı Victus var. Hiçbir şekilde internet gerektirmeyen (gemiye çalışmaya gideceğim ve asla internet erişimim olmayacak) oyun önerir misin?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hitman serisi olabilir, Assassin's Creed bütün oyunlar olabilir. Bu arada dediğin şey mükemmel bir şeye benziyor. Gemiye çalışmaya gitmek vay be.

Stardew Valley, dealers Life, Cities Skylines, Beholder serisi, brotato, vampire survivors, kingdoms and castles, kingdom rush, poly bridge 1 ve 2, ranch Simulator, superliminal, Terraria, Minecraft,

Bunlar benim oynadığım çevrimdışı oyunlar.

CoD MW Serisi
GTA 4 ve 5
Mafia Serisi (1-2-3)
Crysis 1-2-3
RDR2
Batman Serisi
Bioshock Serisi
Half Life Serisi
Metro Serisi
AC: Valhalla
Spiderman ve Spi-Man Morales

Daha önce hiç hikayeli oyun oynamadığınız için araya aklıma gelen klasikleşmiş efsaneleri yazdım.

Hocam daha önce hikayeli oyun oynamamış bir insanım ve 4060'lı Victus var. Hiçbir şekilde internet gerektirmeyen (gemiye çalışmaya gideceğim ve asla internet erişimim olmayacak) oyun önerir misin?

Şiddetle Teardown öneririm. Hikayeli değil ama fizik kurallarıyla ünlü bir oyun. Crack olsun orijinal olsun Mod yükleyince oyun vazgeçilmez oluyor.

Ne kadar sürecek gemi işi?

6 ay gemideyim
Oyun bilgim çok az mesela gemide bir sıkıntı çıkarsa nasıl halledeceğim ve oyunları yükleyeceğim siteler gemide internet isteyecek mi(mesela Steam'den oyun indirdim diyelim ben gemide o oyuna giriş yapmak için küçükte olsa internet isteyecek mi)
Gemideki diğer insanlarla etkileşimli oynayabileceğim oyunlar var mı? Ve nasıl bu etkileşimi sağlarım

Geri
Yukarı