İnternet herhangi bir Online sunucuya bağlanmıyor

AramT

Centipat
Yaklaşık 3 hafta önce internetim Discord, Steam, Minecraft sunucularına bağlanamamaya başladı. Ama ondan önce gayet normal bir şekilde her türlü Online oyun vb. uzaktan bir sunucuya bağlanılarak yapılan işlemleri yapabiliyordum. Acaba internet servis sağlayıcım (Kablonet) bir engel koymuş olabilir mi?
Ayrıca aynı şey telefonum içinde geçerli. Boom beach, Clash of Clans tarzı oyunlara da Wi-Fi ile giremiyorum. VPN dahil.

Hem telefonum hem de bilgisayarım için geçerli. Diğer cihazlarda denemedim ama onlarda da öyledir muhtemelen
Kablonet müşteri hizmetlerini arayıp bilgi almanız, arıza kaydı oluşturmanız en doğrusu olacaktır bu durumda tüm cihazlarda aynı sorunu yaşıyorsanız. ISS kaynaklı bir sorun olduğunu düşünüyorum.

Kablonet müşteri hizmetlerini arayıp bilgi almanız, arıza kaydı oluşturmanız en doğrusu olacaktır bu durumda tüm cihazlarda aynı sorunu yaşıyorsanız. ISS kaynaklı bir sorun olduğunu düşünüyorum.
Tamamdır bunu da deneyeceğim. DNS değişikliği işe yaramazsa. Teşekkür ederim

Tamamdır bunu da deneyeceğim. DNS değişikliği işe yaramazsa. Teşekkür ederim

Sorununu çözebildin mi? Aynı sorunu ben de 2 haftadır Türk Telekom ile yaşıyorum birçok şey denedim pazartesi günü modemi değiştireceğim. Fakat sen değiştirmeden çözdüysen bilmek isterim.
Sorununu çözebildin mi? Aynı sorunu ben de 2 haftadır Türk Telekom ile yaşıyorum birçok şey denedim pazartesi günü modemi değiştireceğim. Fakat sen değiştirmeden çözdüysen bilmek isterim.
Bir şey daha belirtmek isterim Windows 10 kullanıyorum ve bu internete bağlandığım zaman eski bir güvenlik kullanılıyor diye uyarı çıkıyor. Bununla ilgili birkaç şey denedim ve ağ bağdaştırıcıların hepsini güncelledim fakat bir değişme olmadı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı