İnternet Hız Değerleri

harameyn33

Hectopat
1 haftadır internet hızımda değişiklikler fark ediyorum ama internet hızının sayısal değerlerinin ne anlama geldiğini bilmiyorum. Ekte hız değerlerim var. Bir bakıp da iyi mi yoksa kötü mü olduğuna bakabilir misiniz?

İnternetHızı(22.03.2017).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ortalama bir internetiniz var. Öyle çok çok iyi değil. Ama Türkiye ortalaması 7Mbps idi galiba yani ortalamanın iki katı. Upload hızı çok düşük ama.

5 yıl boyunca 400KB/s hızı geçememiş biri olarak ışınlanmayı bulmuşlar gözüyle bakıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hız değerleriniz fena değil ancak kullandığınız paketi, modeminizi ve modem arayüzünden hat değerlerinizi söylerseniz daha iyi bir yorum yapılabilir.

Kullandığınız pakete göre değerleriniz çok iyi, tek kötü tarafı gecikmenin(Ping) çok fazla olması. Modem arayüzüne girerek hat değerlerinize ulaşın, hattınız Interleaved modunda ise Türk Telekom'u arayıp Fast Path olarak güncellenmesi için arıza kaydı açtırın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı