İnternet hızı 35 Mbps'den 10 Mbps'ye düştü ve ping yükseldi

punishmentt

Hectopat
Herkese merhaba, bu sorun dün gece saat 11 civarında başladı, CS:GO oynarken pingim birden 150-200 arasında dolanmaya başladı modemi resetledim düzeldi yine 30 ms almaya başladım ama aradan biraz süre geçti saat 1 civarında yine aynı problem. Neyse sabaha düzelir deyip pek kurcalamadım. Bu sabah tekrar kontrol ettiğimde Türk Telekom'un 35 Mbps olarak verdiği internet hızının 9'a, pingin ise 135-200 arasında olduğunu gördüm. Modemi resetleyince düzeliyordu hız tekrar 33-34'e kadar yükseliyordu, ama şu an o da olmuyor. Sabit 10 Mbps ve 150 ping üstü alıyorum. İnternet daha 2 ay önce bağlandı ve bu zamana kadar sorun yoktu, modem de daha yeni. Yardımcı olursanız sevinirim.

Not; konuyu yayınlamadan önce tekrar test yaptım ve hızın yine 33 Mbps'ye çıktığını fark ettim modeme falan dokunmadım. Muhtemelen 10 dakika sonra yine düşecek.

Aynı sorun bende de var genelde downloadda oluyor bende 23-25 arası dolaşıyor resetleyince düzeliyor ama yine eski haline geri döüyor.

Aynı sorun bende de var genelde downloadda oluyor bende 23-25 arası dolaşıyor resetleyince düzeliyor ama yine eski haline geri döüyor.

Bende her şey kafasına göre şu an. Hız az önce 33 Mbps'ye çıktı, biraz önce 10'a düştü, şimdi tekrar 33 Mbps'de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…