İnternet hızım 12'ye sabitlenmiş

Daha fazla  
Arkadaşlar mahalleye yeni VDSL dolap eklemişlerdi 2 hafta önce bizim altyapmız 12'yi destekliyordu VDSL dolap aktif oldu ve şu an 66 Mbps destekliyor paketim ise VDSL 24 Mbps ama internet hızım 12'ye sabitlenmiş hat değerleri düşük mü ondan mı oluyor bu arada modem VDSL hat değerlerim iyi mi?

unknown_2021.08.25-23.25 (2).png

Dosya Ekleri

• unknown_2021.09.21-14.27_1 (2).png
    unknown_2021.09.21-14.27_1 (2).png
    35,1 KB · Görüntüleme: 71
Son düzenleyen: Moderatör:
SNR değeri iyi ancak hattına maksimum 45 Mbit geliyor gözüküyor CAT6 ile iç tesisatı değiştirmenizi tavsiye ederim hat zayıflaması bayağı düşecektir 5 8 arasına kadar.

Altyapınız 12 Mbps desteklediği zaman mı 24 Mbps'lik paketi aldınız? Eğer öyleyse müşteri hizmetlerini arayarak durumu bildirin. Onlar gerekli güncellemeyi yapacaklardır.

Altyapınız 12 Mbps desteklediği zaman mı 24 Mbps'lik paketi aldınız? Eğer öyleyse müşteri hizmetlerini arayarak durumu bildirin. Onlar gerekli güncellemeyi yapacaklardır.

Altyapım ADSL iken altyapı sorgulatmıştım ve 66 Mbps çıkmıştı direk müşteri hizmetlerini aradım modemim ADSL modem di VDSL geçiş yaptım modem bugün geldi yani evet yaptığımda altyapım 12 Mbps destekliyordu dolap aktif değildi.

Anladım hocam. Dediğim gibi, müşteri hizmetlerini arayınız gerekli bilgileri aktarınız. Altyapım 66 Mbps destekliyor, 24 Mbps paketim olmasına rağmen hat değerlerime 12 Mbps olarak girilmiş, bunu düzeltmenizi talep ediyorum.

Geri
Yukarı