İnternet Hızım çok yavaşladı

Hadi

Hectopat
Merhaba arkadaşlar :)

2 gün önce internet ve telefon durduk yere kesildi. Yaklaşık 4 saat sonra internet bağlantısı geldi, telefonda ertesi gün çalıştı. Ama bağlandığından beri internetim çok yavaşladı.

Sorun ne olabilir acaba?

İnternet:
TTNET – 8 Mbps'ye kadar
Limitsiz

Modem: AirTies Air5341 ( Başka modem de denedim durum ayni ).

Tarih: 18.03.2013

do.php

Tarih: 03.11.2013

do.php

Adil Kullanım Kotasını aşmış olabilirsiniz fakat internetinizin kesilmesini gerektirmez bu durum. İnternet sağlayıcınızı arayıp sorarsanız kesin cevabı alırsınız.

Cevaplar için teşekkürler.

Adil kullanımdan olduğunu sanmıyorum çünkü ayın 1’inde sıfırlandı ve şuan 4GB görünüyor.

Zaten kotayı aşınca bile bu kadar düşmüyordu.

TTNET müşteri hizmetlerini de kaç kere aradım sadece “ not aldım size döneceğiz “ diyorlar. :mad:

Mahallenin telefon kutusunda veya apartmanda başka birine bağlantı veya telefon hattı düzenlerken seninkine dokunmuş olabilirler?

Kardeş dediğin olabilir ama bunu nasıl anlaya bilirim? Peki, bu hızı nasıl ekiler? Yanı diyelim benim kabloyu kurcaladılar ve ya yanlışlıkla kabloyu kestiler, o zaman komple bağlantı gitmez mi? :confused:

Ben şuan ne yapmam lazım? :(

En nefret ettiğim durumlardan biri umarım yapmamışlardır.... Yeni bazı abonelere daha yakın mesafede bulunan outdoorlara aktarım yapıyorlar ve sizin hattınızı ize uzaktaki bölge santraline taşıyorlar. Bu durumda mesafeniz uzak olduğu için hattınız da yüksek hızları desteklemiyor. Müşteri hizmetleri ile görüşün hızını 8 Mbite yükseltilmesini istediğinizi ve uzun zamandır bu hızda hizmet aldığınızı belirtin.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı