İnternet hızını arttırmak için nereye başvurmak lazım?

Abu!

Hectopat
Makaleler
7
Yer
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü
Arkadaşlar benim burada sadece ADSL var. Ben artık Fiber veya VDSL'e geçmek istiyorum. Lakin burada altyapı yok. Gaziemir'de bir sürü yere KabloNET geldi bize yakın yerlere de geldi ama bize gelmedi. Ona başvuru yapmistim gelmesi icin. Başka hangi firmalara nasil başvuru yapmam gerek altyapı gelmesi için?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sokaktan alt yapı geçiyorsa eve kablo çekilmesini isteme hakkın var diye biliyorum, ancak sokaktan bile geçmiyorsa bunu dikkate alacaklarını sanmam. Komşuların da desteğini alıp, dilekçeye onların imzasını eklersen daha etkili olabilir.

Bu gibi mesajlarla oyalayıp duruyorlar;
Sayın ...,
Altyapı talebiniz yetkili birimlerimize iletilmiştir.
Tarafımızdan ilgili çalışmanın takibi sağlanamamakta olup, bu konuda İl Müdürlüğümüzden veya 0 850 804 44 44 - 0 850 804 0 126 Türksat Kablo Hizmetleri çağrı merkezimiz ile irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz.
İl Müdürlüğü iletişim bilgilerine Ana Sayfa | Kablo linki üzerinden ulaşabilirsiniz.
Hizmetlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür eder, mutlu günler dileriz.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı