İnternet kablo ile bağlı olmasına rağmen ping var

Alican_123

Hectopat
Daha fazla  
Online oyunlarda çok fazla pingim çıkıyor. Nedenini çözemedim. PC kablolu bağlı ama ping var. Acaba kablodan olabilir mi?
Hız testi yaptığımda 12-13Mbps alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Online oyunlarda çok fazla pingim çıkıyor. Nedenini çözemedim. PC kablolu bağlı ama ping var. Acaba kablodan olabilir mi?
Hız testi yaptığımda 12-13Mbps alıyorum.

İnternetinden kaynaklı olabilir mi internet sağlayıcını ara istersen.

ADSL olduğu için normal.

Uzun süre ADSL altyapısı kullandım ve ping değerlerim gayet normaldi ADSL olmasının ping le alakası ne anlamadım?

İnternetinden kaynaklı olabilir mi internet sağlayıcını ara istersen.

Uzun süre ADSL altyapısı kullandım ve ping değerlerim gayet normaldi ADSL olmasının ping le alakası ne anlamadım?

ADSL altyapılarda pingin çıkması normal, ani ping çıkışları olur fakat, sürekli 300 400 ping olmasını diyor iseniz evet bir konuşun derim. Hat değerlerini atabilirseniz bakabilirim.

ADSL altyapılarda pingin çıkması normal, ani ping çıkışları olur fakat, sürekli 300 400 ping olmasını diyor iseniz evet bir konuşun derim. Hat değerlerini atabilirseniz bakabilirim.

Türk Telekom'u defalarca arayorum sorun yok diyorlar hep aynı şeyler...
Sürekli 300 400 ping değil de ani ping yükseliyor Valorant'ta ise ping sorunu ifadesi hep duruyor.

Dosya Ekleri

• resim_2022-12-11_203143030.png
    resim_2022-12-11_203143030.png
    20,3 KB · Görüntüleme: 25

Geri
Yukarı