İnternet Kafeye Windows 8 Kurmak?

Bence xp ile devam et.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim kaç tane internet kafe makinelerine orijinal Windows kuruyor? Ayrıca arkadaşların dediği gibi 8'i kullanamayan ve bir dahakine başka yere gidelim diyen çok kişi olacaktır. Sen 7'yi çak gitsin.

Windows 7 kur sen her gelen windows 8 i kullanamayabilir onuda göz önünde bulundur.

Windows 8.1 kurun. Gerekli yazılımlarla etkinleştirebilirsiniz. Ayrıca kullananların çoğu başlangıç arayüzüne bakacağını sanmıyorum. Zaten başlangıçta masaüstü'ne gelir.

Windows 7 yi kurun en iyisi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence pek mantıklı olmaz 8.1 daha kişisel duruyor yani ev kullanıcıları için bence sonuçta başlangıçta gezinmicek. Bence 7 kurmalısın .

3 seçeneğin var. İlki KMSPico ile korsan bir şekilde kullanmak. İkincisi satın almak. Üçüncüsü Dream Spark kampanyasıyla öğrenciysen Windows 8.1 kazanmak.

Dream Spark mı? Hiç duymamıştım araştırdım üniversite öğrencileri içinmiş. Bütün üniversiteler için oluyorsa mükemmel olur.
Beleş windows 8.1

Kişisel bilgisayarın için windows 8.1 tavsiye ederim. Ancak internet kafe için windows 7 kurman senin için en iyisi olacaktır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…