İnternet nasıl bağlatılır?

İlk önce gideceğin yere kayıt oluyorsun ben Türk Telekom da kayıt oldum diyorsun ki internet bağlamak istiyorum sözleşme vb oluyor adamlar 2-5 falan arası geliyor yapıyorlar basit yani.

İlk önce gideceğin yere kayıt oluyorsun ben Türk Telekom da kayıt oldum diyorsun ki internet bağlamak istiyorum sözleşme vb oluyor adamlar 2-5 falan arası geliyor yapıyorlar basit yani.
Öncelikle Turkcell Superonline öneririm. Bir Turkcell bayisine gidip konuşursanız her türlü yardımcı olacaklardır.
Hocam alt yapı herhalde 100 mpbs. Bir ara bir defa aratmıştım. Üstüne gitmedim. Ama benim demek istediğim işin püf noktası. Yani sahtekarlık yapabilirler mi? Nelere dikkat etmem gerekiyor vs...?

Hocam altyapı herhalde 100 Mbps. Bir ara bir defa aratmıştım. Üstüne gitmedim. Ama benim demek istediğim işin püf noktası. Yani sahtekarlık yapabilirler mi? Nelere dikkat etmem gerekiyor vs?

Hocam siz gerçek dükkana gidin yapmazlar mesela ben Türk Telekom gerçek dükkanına gitmiştim bir tane bağlamadan önce gittim ancak sözünde durmadılar acayip yavaş bir internet verdiler sonra gittim dedim böyle bir şey olur mu siz hızlı dediniz internet bak YouTube 1dk de giriyor iptal ettim kendi gerçek dükkanına gitim ve şu an kullanıyoruz memnunuz yani gerçek dükkanına gidin çarşıda mesela saçma sapan Türk Telekom dükkanı var bende birine gittim ve olan oldu acayip yavaştı iptal ettirdim işte kendi yerine gittim sizde öyle yapın hiç saçma sapan yerlerle dükkanlara uğraşmayın direkt kendi servisine vb gidin yoksa YouTube videosu 1-2 dk de açılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı