İnternet olduğu halde belirli sitelere girilemiyor

arda3434

Femtopat
Daha fazla  
İnternetim var bazı sitelere erişebilirken Gigabyte gibi vey bazıaz bazı sitelere erişemiyorum bunu çözümü nedir acaba? (VPN olduğu zaman Gigabyte sitesine girebiliyorum önceden bu sorun yoktu)

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (7).png
    108,4 KB · Görüntüleme: 81
Bende de bulunuyor. Büyük ihtimalle site ile alakalı.

Türk Telekom mu kullanıyorsunuz internet sağlayıcı olarak? Ek olarak modeminizi kapatıp açmayı, DNS değiştirmeyi, VPN yazılımını tamamen kapatıp girmeyi dener misiniz?
Bende de bulunuyor. Büyük ihtimalle site ile alakalı.
Şu an girebiliyorum ben, sizde bir problem var sanırım.

Windows ununu güncelle güncellediysen chromunu güncelle güncelse bostan tarih ve saati kontrol et.

Evet Türk Telekom kullanıyorum.

Bende TT kullanıyorum. TT'de problem var sanırım.

Herhalde çünkü Online bir oyuna girmek istediğim zamanda veya oyunun kurulum dosyasını indirdiğim zaman sunucuya bağlanamıyor beklemek gerek herhalde.

Evet Türk Telekom kullanıyorum.
Bende TT kullanıyorum. TT'de problem var sanırım.
Türk Telekom kullanırken ben de bir çok siteye giriş yapamıyordum VPN olmadan, sanırım engelleme v.b. koyuyor olabilirler bilmiyorum ayrıntılarını. İSS değiştirdiğimde bu sorun düzeldi, TT müşteri hizmetleri ile görüşmeniz çok daha iyi olacaktır.

İnternetim var bazı sitelere erişebilirken Gigabyte gibi vey bazıaz bazı sitelere erişemiyorum bunu çözümü nedir acaba? (VPN olduğu zaman Gigabyte sitesine girebiliyorum önceden bu sorun yoktu)

Edge'den girdin mi?

Bu sorun dünden beri var ondan önce 2 senedir TT kullanıyorum ve hiç başıma gelmedi teknik bir problem olma ihtimali var mıdır acaba?
Edge'den girdin mi?

Evet denedim onda da aynı hata var.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (8).png
    108 KB · Görüntüleme: 50
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…