İnternet Olmasına Rağmen Bazı Sitelerde Yok

Eğer mobilde sıkıntı yaşamıyorsanız. PC'ye temiz kurulum yapıp tekrar sorun olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Mobilde sıkıntı yok temiz kurulum yapmak için win10 indirme aracını indirdim indirme olmuyor %0 da kalıyor
İlk önce Is It Down Right Now? Website Down or Not? sitesinden site sunucusunun durumunu kontrol edin, daha sonrasında dns değiştirmeyi ve müşteri hizmetleri ile görüşmeyi deneyebilirsiniz. Ayrıca faturalarınız birikmiş ise artık internet kesilmesi yerine 100kb/s'a sabitlenip bazı sitelere erişim engelleniyor.
Borç yok yeni ödedim

Mobilde sıkıntı yok temiz kurulum yapmak için win10 indirme aracını indirdim indirme olmuyor %0 da kalıyor

Borç yok yeni ödedim
Mobilde sıkıntı yaşamıyorsanız. PC'de sorun olabilir. İlla da indirme aracı ile indirmeniz şart değil. Başka sitelerden İSO dosyasını indirerek USB ile temiz kurulum yapabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı