İnternet olmasına rağmen Online oyunlar açılmıyor

Hocam yarın öğlen ikindi gibi arayın oyunlarda sunucuya giremiyorum VPN ile açınca girebiliyorum anca deyin ama VPN ile de gecikme oluyor lütfen sorunumu düzeltin falan derseniz belki anlarlar.
Hocam birazdan arayacağım fakat net anlasınlar diye size bir sorayım dedim. IP bloğu dediğiniz şey mesela benim IP adresim 188.132 ile başlıyor bu IP havuzundan çıkarıp başka havuza aktarmak mı?

Hocam o Netspeed'in IPS'i sana verilen IP modemde yazar ben oyunlarda bu sorunu yaşıyorken 3 IP bloğu denk geliyordu hepside sorunluydu 100.68 100.69 100.70 ile başlıyordu sonra 100.72 ile başlayan IP bloğuna atadıklarında sorunum çözüldü ama ben dememiştim IP bloğumu değiştirin diye.

Hocam o Netspeed'in IPS'i sana verilen IP modemde yazar ben oyunlarda bu sorunu yaşıyorken 3 IP bloğu denk geliyordu hepside sorunluydu 100.68 100.69 100.70 ile başlıyordu sonra 100.72 ile başlayan IP bloğuna atadıklarında sorunum çözüldü ama ben dememiştim IP bloğumu değiştirin diye.

Evet modem arayüzünde bakınca 100.80'li IP'ler atıyor bir ara düzeldi ama sadece yarım saat sürdü sonra tekrar aynı durum. Müşteri hizmetleri de ayrıca bilgisiz. Arıza kaydı oluşturdular ama 4 gündür ne çözen var ne eden.

Yeni konular

Geri
Yukarı