İnternet paket önerisi

Kullanım deneyimlerim hocam TürkTelekom altyapısı kullanıyor hepsi TürkNet YAPA Kablonet hariç. Fiyatı hangisi ucuzsa onu tercih edin. Piyasada en düşük rakamları veren TürkNet hizmetinden memnunum gayet açık yazmıştım ama neyse.
Hocam biliyorum da açıkçası biraz korkuyorum Türknet ten. Çünkü geçen sefer turkcellden baya sorun yaşamıştık babam baya sinirlenmisti bunda da yaşamak istemiyorum o yüzden. Birde yukarda soru sormuştum ona bakabilir misiniz? (O fatura için sormuştum )

bulunduğum ilde kablonet yok ve ISS falan nedir hiç bilmiyorum

Turknetten çok şikayet var büyük ihtimal onu tercih etmem

Merhaba ordaysanız bir şey soracağım millenicom 100 mbps 110 tl acaba sizinki nasıl 130 tl oldu?
15 TL Fiber modem kira ücreti var.
Hocam biliyorum da açıkçası biraz korkuyorum Türknet ten. Çünkü geçen sefer turkcellden baya sorun yaşamıştık babam baya sinirlenmisti bunda da yaşamak istemiyorum o yüzden. Birde yukarda soru sormuştum ona bakabilir misiniz? (O fatura için sormuştum )
Ev telefonu da vardı 130 u geçiyordu hatta. Aynı hizmeti Türknet de 85 liraya alıyorum mutluyum.

15 TL Fiber modem kira ücreti var.

Ev telefonu da vardı 130 u geçiyordu hatta. Aynı hizmeti Türknet de 85 liraya alıyorum mutluyum.
Ya aslında turknete gecsem pisman olacağımı biliyorum yani herhangi bir sıkıntı çıksa babam bir daha eve internet baglamaz diye oyle diyorum o yuzden korkuyorum yoksa şansımı turknette denerdim

Ya aslında turknete gecsem pisman olacağımı biliyorum yani herhangi bir sıkıntı çıksa babam bir daha eve internet baglamaz diye oyle diyorum o yuzden korkuyorum yoksa şansımı turknette denerdim
Müşteri hizmetleriyle iletişime sesli olarak geçemiyorsunuz ama mesaj yoluyla yazıp da sorunumun çözülmediği hiç olmadı daha.

.Müşteri hizmetleriyle iletişime sesli olarak geçemiyorsunuz ama mesaj yoluyla yazıp da sorunumun çözülmediği hiç olmadı daha.
Valla hocam şans mı diyeyim şehire göre mi iyi diyeyim anlamadim memnunda var olmuyanda var ama olmuyan çok kisi var sikayetvarda instagramda vs. Çok sikayet görüyorum. Bir şansımı millenicomu deniyeyim olmasa bakacaz artık

Valla hocam şans mı diyeyim şehire göre mi iyi diyeyim anlamadim memnunda var olmuyanda var ama olmuyan çok kisi var sikayetvarda instagramda vs. Çok sikayet görüyorum. Bir şansımı millenicomu deniyeyim olmasa bakacaz artık
Müşteri hizmetleri ile ilgili endişe ediyorsanız Millenicom un Türknet den kalır yanı yok.

Müşteri hizmetleri ile ilgili endişe ediyorsanız Millenicom un Türknet den kalır yanı yok.
Hocam dediğim gibi şans meselesi gibi bir şeye dönmüş ikisini de deneyeceğim inşallah bakalım artık. ( Bu arada onların modemini mi kullanıyordunuz?)

Hocam dediğim gibi şans meselesi gibi bir şeye dönmüş ikisini de deneyeceğim inşallah bakalım artık. ( Bu arada onların modemini mi kullanıyordunuz?)
TürkTelekom'un modemini kullanıyordum onu veriyorlar abonelik başlatınca zaten ve bununla ilgili destek vermek zorundalar çünkü 15 TL ücret kesiliyor her ay. TürkNet de bu ücrette kesilmiyor. Kafanıza hangisi yattıysa onu tercih edin. Aradaki fiyat farkı fazla. Değer mi? Değmez mi? Orası sizin bileceğiniz iş.

Yeni konular

Geri
Yukarı