İnternet paketi önerisi

Adult Çitler

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Antrenör
Tek kişi yaşadığım öğrenci evime internet bağlayacağım. Çok sık oyun oynuyorum. Paket önerisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merdiven altı firmalarda 100 Mbps hız testlerine yansısa bile verimde kalite 0'dır Ping yüksektir. Oyun oynayan için indirme hızından önce ping kalitesine bakılır o yüzden Türk Telekom 24 Mbps yeterli olur. Merdiven altı firamalar Xiaomi gibi kağıt üstünde İPhone 14 Pro Max'i kesiyor ama gel gör ki adam gibi kullanamıyorsun bile. Benchmark vb. kalite ve hız testleriyle olmuyor bu işler. Merdiven altı firmada kimlik bilgim var Comnet verileri sızdırmış şimdi kimliğim resmim, kredi ve banka kartlarım her şeyim sızmış durumda. 3 kuruş için değmez, + hesabımı sildiler muhatap bulmakta zorlanıyoruz. Diğerleri de sadece dilde biraz iyi firmalar arka planda hepsi aynı.

Merdiven altı firmalarda 100 Mbps hız testlerine yansısa bile verimde kalite 0'dır Ping yüksektir. Oyun oynayan için indirme hızından önce ping kalitesine bakılır o yüzden Türk Telekom 24 Mbps yeterli olur. Merdiven altı firamalar Xiaomi gibi kağıt üstünde İPhone 14 Pro Max'i kesiyor ama gel gör ki adam gibi kullanamıyorsun bile. Benchmark vb. kalite ve hız testleriyle olmuyor bu işler. Merdiven altı firmada kimlik bilgim var Comnet verileri sızdırmış şimdi kimliğim resmim, kredi ve banka kartlarım her şeyim sızmış durumda. 3 kuruş için değmez, + hesabımı sildiler muhatap bulmakta zorlanıyoruz. Diğerleri de sadece dilde biraz iyi firmalar arka planda hepsi aynı.

Hocam konuyu nasıl Xiaomi'ye getirdin yaa?
Buralar yanar şimdi.
Eyvah!

Kullandığım yaşadığım şeyler dışında hiçbir örnek vermem okuyarak değil yaşayarak tecrübe ederim. Aklıma o geldi en uygun o vardı.

Haklısınız hocam.
Xiaomi 12T var bende. Keşke dediğim çok an oldu. Yazılım konusunda berbatlar.
Hızlı şarj ihtiyacımdan dolayı almıştım.
iPhone ile boy ölçüşebilmeleri için epey yol kat etmeleri gerek.
Konuya dönecek olursak doğrudur. Yurt dışı ping çıkışları berbat oluyor. Bir de filtre önemli tabii. Mesela SOL'da TT'de tier 1 carrier kullanıyor. Fakat gel gör ki TT'nin yurt dışı ping çıkışları %20 oranında daha iyi. TurkNet ise %30 oranında daha iyi. SOL filtresi çok çünkü. Hız her şey demek değil.
Binamda hem TT hem SOL fiber var. SOL 1000 Mbps kullanıyorum. Öncesinde TT altyapılı 100 Mbps TurkNet kullanıyordum. TurkNet ile aynı oyunda aldığım en iyi ping 32, SOL ile 44

Yeni konular

Geri
Yukarı