İnternet sağlayıcısı tavsiyesi

Wongvangs

Hectopat
Arkadaşlar Netspeed internet kullaniyordum 100 Mbit tarife aldım altyapım dolayisiyla 2.4 GHz modemde sonra aradım modemde sıkıntı var dediler modem değiştirdim 5GHz destekli olan sonra da internet aşırı çok kopmaya başladı 5dk da bir filan bende interneti kapattırdim bu şekilde internette surekli gitmeler ve ani internet hız düşüsu olamayacak kaliteli bir ISS tavsiyesi verir misiniz?

Çoook uzun zamandır TurkNet kullanıyorum. Daha önce turktelekom kullanıyordum tivibu lu ama altyapım 35mbps olduğu halde tivibu kapalıyken bile 16-20 arası alabiliyordum. Turknete geçtim 32-34 arası çıkıyordu. Adres değiştirdim, 2 sokak yukarı taşındım. 50 mbps destekliyormuş:D ücretsiz yükseldi hızım. Artık çok memnunum. Altyapı zaten türktelekomun ama verdikleri hizmet mükemmel.

Eğer problem alt yapı kaynaklı ise firma değiştirmeniz çözüm olmayabilir. Şu anki firmanızda yüksek ihtimal TT alt yapısını kullanıyor. Sorunu biraz daha inceleyin, firma kaynaklı olduğundan emin olursanız değişirsiniz. Diğer türlü firma değiştirmekle uğraşırsınız üstüne problemde çözülmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı