İnternet servis sağlayıcı önerisi

Her firmadan sikayet eden yüzlerce insan var. Önemli olan sizin altyapınız. Burada sizin kelimesinin altını çiziyorum. Çünkü aynı apartmanda yan dairede sorun olmadan 100 Mbps kullanan varken kendi dairenizde 16 Mbps'yi sorunlu olarak kullanabilirsiniz. Malesef dediğiniz gibi iki ucu b*klu değnek. Tek avantajınız GPON altyapıda iseniz var.

Her firmadan sikayet eden yüzlerce insan var. Önemli olan sizin altyapınız. Burada sizin kelimesinin altını çiziyorum. Çünkü aynı apartmanda yan dairede sorun olmadan 100 Mbps kullanan varken kendi dairenizde 16 Mbps'yi sorunlu olarak kullanabilirsiniz. Malesef dediğiniz gibi iki ucu b*klu değnek. Tek avantajınız gpon altyapıda iseniz var.

Hocam yan dairenin öyle bir interneti olduğunu sanmıyorum üst komşu desen ortak kullanıyoruz onlarında en fazla 16 Mbps internet o yüzden yeni internete geçmek istiyorum doğru düzgün internete erişemiyorum yani 50 Mbps hız alabilme imkanım var mı TürkNet'in interneti alsam etjernet ile?

İki ucu b**** değnek diyorsun yani bir de altyapı sorgulattım TürkNet'te 75 Mbps'ye kadar desteklediğini söyledi hem de ucuza 85 TL fiyat sence bakayim mi? Ve en önemleri taahhüt olmaması ve sınırsız olması olur mu sence?

Ben daha bugün Türknet'ten çıktım. 2017'den beri kullanıyordum. Problem yaşamadığım için ayrılmadım doğal olarak. Çünkü dediğin gibi taahhüt yoktu ve fiyatı da iyiydi. Ayrıca o zaman tek kota olmayan sağlayıcıydı. 35 mbit kullanıyordum. Ama apartman eski, altyapı eski hızım sürekli düşüyordu. Geldiler halledemediler eski olduğundan tabi. Çıkmak zorunda kaldım. Altyapın iyiyse ben temelde sıkıntı yaşamadım. Aradığında ulaşacak kimse yok müşteri hizmetlerinde o kötü. Arıyorsun onlar dönüş sağlıyor sonradan. Deneyimlerim bu. Bu iş kafayı çok yorar. Taahhüt yok hem bence dene beğenmezsen istediğinde çıkarsın. Diğerlerinde taahhüt varken ve bu riskler varken onları denemek daha riskli olacak sonuçta.

Hocam yan dairenin öyle bir interneti olduğunu sanmıyorum üst komşu desen ortak kullanıyoruz onlarında en fazla 16 Mbps internet o yüzden yeni internete geçmek istiyorum doğru düzgün internete erişemiyorum yani 50 Mbps hız alabilme imkanım var mı TürkNet'in interneti alsam etjernet ile?
Tekrarlıyorum dairenize gelen hattı kullanmadan ne kadar hız alırsınız, ne kadar stabil olur,sorun olur mu bunları bilemezsiniz. Ben Türk telekomda 24 Mbps pakete 75 TL ödeme yapıyordum. Fiyatlandırmaya artık katlanamadım ve Türknet'e geçiş yaptım 100 Mbps paketi 86 TL ye kullanıyorum ve sabit ping, sabit 97-98 Mbps hızında indirme alabiliyorum. En iyi servis sağlayıcısı sizin altyapınız kadar iyi veya kötüdür.

Geri
Yukarı