İnternet Servis Sağlayıcısı Önerisi

|.naVih

Kilopat
Yer
Orta Dünya
Daha fazla  
Meslek
Valar
Yaklaşık 10-15 gün sonra faturam bitmek üzere ve aynı tarife üzerinden devam etmek istersem fiyat yaklaşık olarak yüzde 30 artıyor. Hem hizmetinden memnun değilim hem de verdiği performans fiyatına oranla hak etmiyor. O yüzden yeni bir servis sağlayıcısı arıyorum. Altyapım 35 Mbps ve aşağısını destekliyor. Kablonet'in adı birkaç kez karşıma çıkmıştı aradım ama Malatya'da hizmet vermediklerini söyledi. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuan hangi servis sağlayıcısındasınız ve hangi tarifedesiniz? Yenilediğinizde kaç lira olacak? Bölgenizde superonline, telekom vb hangi altyapılar mevcut?

Bende değiştirmek istiyorum. Dsmart+internete 67 tl ödüyorum. Sadece internet paketinin olduğu en uygun paketi kullanmak istiyorum. Bu arada alt yapı hızım 10mbps.

Eğer altyapı desteğin varsa Türknet'e geçebilirsin
Altyapı var. Turknet hakkında bilgi verebilirmisiniz ?

Şuan hangi servis sağlayıcısındasınız ve hangi tarifedesiniz? Yenilediğinizde kaç lira olacak? Bölgenizde superonline, telekom vb hangi altyapılar mevcut?
TTNet kullanıcısıyım. Aylık 72 lira civarı ödüyorum. 35mbps download 2 mbps upload ve kotasız tarife. Yenilersem en ucuz paket 69 lira ve 16mbps.

O zaman size Turknet, netspeed, millenicom firmalarından birini tavsiye ederim. Hepsi de telekom altyapısını kullandığı için aralarında ki fark müşteri hizmetleri yaklaşımındadır. Mesela Türknette bir problem yaşarsanız arayıp arıza kaydı bırakacaksınız onlar tahminen ertesi gün sizi arayarak yardımcı olmaya çalışacaklar. Netspeedi öneririm. Müşteri hizmetleri servisi iyi çalışıyor. Telefonda bekleme süresi 2 dakikayı geçmiyor. Altyapısı da telekom destekli olduğu için şuan sorunsuz kullanıyorsanız bu şekilde devam edecektir. Hattınız 35 mbps desteklese de siz yine de düşündüğünüz firmaları arayıp ne kadar hız alabileceğinizi, vdsl geçiş için boş port olup olmadığını kesinleştirin. Yerinizde olsaydım netspeed, millenicom, turknet bu sıralamayla tercihimi belirlerdim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı